CCC Tour Grody Piastowskie - Korona Gór Sowich 2024

SPORT
koronagorsowich2024
Termin: sobota, 11 maj 2024 12:00

Miejsce: Góry Sowie  |  Miejscowość: Pieszyce

Góry Sowie dla fanów kolarstwa, tym razem miłośnicy tego pięknego regionu oraz trudnych wyzwań spotykają się 11 maja w Pieszycach.
 
Trasa tegorocznej edycji przebiega przez Ludwikowice Kłodzkie, gdzie mieści się siedziba naszego partnera Sowiogórska Palarnia Kawy, której oczywiście nie zabraknie na wyścigu, a na najlepszych będą czekały okazjonalne pakiety degustacyjne świeżo palonej kawy z logo wyścigu. https://kawasudecka.pl/
 
Start i meta na ul.Mikołaj Kopernika, ceremonie dekoracji i catering Pieszycki Panteon Pamięci Narodowej, parking dla wszystkich uczestników przy ul.Ogrodowej (mapka w załączniku).
Więcej szczegółów na stronie www.grody.com.pl
 
Linki do zapisów:

 

https://www.facebook.com/GrodyPiastowskie/

 

 

==================

Nastąpiła bardzo istotna zmiana. Planowana edycja z zakończeniem na Twierdzy Srebrna Góra nie dojdzie do skutku ze względu na kompleksowy remont kluczowego odcinka wjazdu na Twierdzę ul. Krętej.

W przyszłym roku będziemy wjeżdżali na Twierdzę piękną „Aleją Krętą”, dlatego też, po sześciu latach wracamy do gościnnych Pieszyc.

Etap pieszycki to najtrudniejszy odcinek z czteroletniego cyklu KGS. Na uczestników zaraz po starcie czekał będzie podjazd na Przełęcz Jugowską, długi podjazd od strony Ludwikowic Kłodzkich na Przełęcz Sokolą, (ostatni kilometr wyjątkowo trudnym skrótem) oraz podjazd na Przełęcz Walimską, oczywiście równie bardzo trudnym skrótem ul. J. Słowackiego (odpowiednia kaseta bardzo wskazana). Strat i meta na ul. M. Kopernika w Pieszycach. Głównemu wyścigowi towarzyszyć będzie Mała Korona Gór Sowich, wyścigi dla dzieci, na których panowała świetna atmosfera i zabawa, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Czas na spotkanie naszych milusińskich „po latach”. W załącznikach migawki z prezentacji i organizacji imprezy w 2018 roku oraz program i trasa tegorocznej edycji wyścigu. W tym miesiącu uruchomimy zapisy na KGS i JPCH, która odbędzie się 12 maja w Jaworze z tradycyjną Małą i Dużą Pajdą Chleba.

 

 

Strona WWW
Addres
Pieszyce, gmina Pieszyce, powiat dzierżoniowski, województwo dolnośląskie

 

Mapa


 

Terminy


  • sobota, 11 maj 2024 12:00

Wspierane przez iCagenda